ANİMASYON ORGANİZASYONU


 

Düğün, şenlik, fuar gibi organizasyonlarda küçük çocuklarımız ve gençlerimiz için animasyon hizmeti vermekteyiz. Gerçekleştirmek istediğiniz etkinliklerde miniklerimiz organizasyonun davetliye aktarılmasına bir miktar engel olabilmektedir. Bu sebeple animasyon hizmetlerimizi tercih etmeyi düşünebilirsiniz.


Hangi Animasyonlar Var?

Animasyon Diyarbakır da Zerzevan Organizasyon tarafından, Hacivat Karagöz, palyaço, kostümlü karakterler, tahta bacak, sihirbaz illüzyonist, sosis balon ve balon katlama, eğitici atölye çalışmaları, kukla gösterisi ve nostaljik sokak satıcıları animasyonları sergilenmektedir. Planladığınız organizasyonda animasyonlar ve hangi tür animasyonu tercih etmeniz gerektiği konusunda uzman ekimizden destek alabilirsiniz.


Hangi Animasyonu Tercih Etmeliyim?

Doğum günü organizasyonlarında palyaço ve yüz boyama etkinlikleri tercih edilmelidir. Zira davetlilerin yaş grubu aralığı küçüktür ve palyaço ile çok keyifli vakit geçirebilirler. Alışveriş Merkezi ve dükkân açılışlarında, şenliklerde tahta bacak gösterisi tercih edilebilir. Batman, Sindirella, Pamuk Prenses, Kırmızı Başlıklı Kız, Süpermen gibi kostümlü karakterler doğum günlerinde tercih edilebilecek bir başka alternatif.


Diyarbakır Animasyon Organizasyonu

Gelenekselleşmiş gösterimiz Hacivat ve Karagöz şenlik ve festivallerde çok sık tercih edilmektedir. Şenlik ve festivallerde gördüğümüz bir diğer gösteri de nostaljik sokak satıcıları gösterisidir. Elma şekeri ve horoz şeker, kâğıt helva, macuncu, şerbetçi kullanılabilir.

Sosis balon ve balon katlama gösterisi düğünlerde, alışveriş merkezlerinde, festivallerde, küçük yaş grubu davetlisi olabilecek tüm organizasyonlarda tercih edilmektedir. Eğitici atölye çalışmaları okullar bünyesinde yapılan şenlik, piknik gibi organizasyonlarda sık tercih edilmektedir. Etkinlikleriniz için animasyon Diyarbakır Zerzevan Organizasyon’dan kaliteli hizmeti ve uygun fiyatlarıyla alabilirsiniz.

  • Düğünden festivale her alanda sizlerle iş birliğinde olmak çok güzel.
  • İstediğimiz tüm hizmetleri sorunsuz bir şekilde sunan Zerzevan Organizasyon'a teşekkür ediyorum.